top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube
  • X
  • TikTok
logo jk9

IDC®LONGWALK
NAVRHNUTÝ NA DLHÉ PRECHÁDZKY

IDC®Longwalk postroj je navrhnutý špeciálne na dlhé prechádzky, takže keď utekáte z mesta, a natiahnete turistické topánky pre Vaše zdravie a pohodlie, viete tento komfort zabezpečiť aj svojmu psovi.

1__

AKTÍVNY PRSTEŇ NA VODÍTKO
by DUOFLEX®

AKTÍVNY RAMENNÝ PRSTEŇ
by DUOFLEX®

AKTÍVNY HRUDNÝ PRSTEŇ
by DUOFLEX®

SLOBODA POHYBU
SO SYSTÉMOM DUOFLEX®

Trojica bodov upevnenia na postroji IDC®Longwalk je navrhnutá tak, aby poskytovala aktívnu podporu. Pružné krúžky sa prispôsobia každému pohybu vášho psa a aj vám, čo umožňuje plynulý pohyb počas spoločných aktivít. Vďaka systému DuoFlex® je tento postroj mimoriadne pohodlný aj počas dlhých prechádzok, takže môžete spolu objavovať nové miesta bez akýchkoľvek obmedzení.

3__

Tento postroj nie je len ďalším, obyčajným postrojom. IDC®  LONGWALK sa môže pochváliť niekoľkými prestížnymi oceneniami, vrátane German Innovation Award, German Design Award a Reddot design. Jeho kvalita a inovatívnosť sú teda viac než ocenené. Pridajte k nadšeným majiteľom tohto postroja a budete mať istotu, že Váš psík nosí nielen funkčný, ale aj oceňovaný produkt na najvyššej úrovni.

ÚSPECHY A
OCENENIA

2__

PES V POHYBE

POSTROJ V POHYBE

4__

Systém DuoFlex® je navrhnutý tak, aby ramenné popruhy dokonale kopírovali pohyby vášho psa pri každom jeho kroku. To znamená, že postroj sa aktivuje len v momentoch, keď potrebujete vášho štvornohého priateľa zastaviť alebo spomaliť. Tento inovatívny prístup zabezpečuje, že váš pes bude počas prechádzok cítiť maximálny komfort, a zároveň vám dáva plnú kontrolu, keď ju najviac potrebujete.

POHODLNÝ PRE NEHO

AJ PRE TEBA

5__

Ak necháte svojho psa voľne behať, nemusíte sa obávať, že by mu postroj spôsoboval nepohodlie. Vďaka moderným materiálom a dizajnu je tak pohodlný, že váš pes takmer ani nezaznamená, že ho nosí. Pri komunikácii s ním vždy používajte priateľský tón hlasu.

6__

Vodítko v ruke je tiež spojené so systémom DuoFlex®, takže keď váš pes náhle trhne alebo ho chcete pribrzdiť, budete vďaka aktívnym krúžkom cítiť jemnejšiu a tlmenú silu. Čím dlhšie kráčate, tým vďačnejšie Vaše rameno ocení zníženie sily.

Aktívne prvky pracujú postupne a koordinovane v závislosti od zaťaženia.

Systém DuoFlex® funguje, aj keď je vodítko napnuté, ale aj keď necháte svojho psa bežať bez vodítka.

ČÍM DLHŠIA PRECHÁDZKA ,
TÝM DLHŠIA OCHRANA

TECHNOLÓGIA A
SKÚSENOSTI

IDC®POWER sa skladá z mnohých malých inovácií a pomocou dlhoročného vývoja sa stal skutočným postrojom, vhodného pre psa i jeho majiteľa. Naše 20-ročné skúsenosti s navrhovaním a výrobou postrojov vám pomôžu dosiahnuť túto dokonalosť!

7__

Vymeniteľný nápis na suchý zips - k dispozícii aj s vlastným nápisom!

Výnimočne jednoduché nasadenie a použitie

Reflexné prvky

Nepretržité záťažové testy a inovácie

Európska výroba, nemecké suroviny

DuoFlex® systém

Úchyty na pripevnenie bočných tašiek

Pogumované pútka pre bezpečné uchopenie

IDC®LONGWALK POSTROJ
V 5 FARBÁCH A 7 VEĽKOSTIACH

Vyberte si ten pravý!

8__

Red Dot a German Design ocenienia: tvar a farebnosť

Nastaviteľné a otvárateľné popruhy-postroj je možné nasadiť aj bez toho, aby sa musel prevliekať cez nohy psa

Nastaviteľné a otvárateľné popruhy-postroj je možné nasadiť aj bez toho, aby sa musel prevliekať cez nohy psa

Neoprénová podšívka a špeciálne vnútorné spevnenie - perfektne sedí a zachováva tvar

JK9®SPEED POSTROJ
PRE ŠPIČKOVÉ VÝKONY

Dizajn výplne postroja bol inšpirovaný sedadlami športových áut. Jeho vnútorný povrch je podšitý neoprénom, ktorý neabsorbuje vlhkosť a ľahko sa čistí. Príjemné na nosenie v každom ročnom období a za každých podmienok.

bottom of page