Obojky pre psov - Dĺžka - 60

Potešte svojho štvornohého priateľa jedinečným obojkom, ktorý je nielen praktický, ale aj moderný! Prečo by ste sa mali uspokojiť s obyčajným obojkom, keď môže váš pes vyzerať ako pravý trendsetter?

Obojky pre psov od značky JULIUS-K9, sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, aby sme vám a vášmu psíkovi poskytli to najlepšie. Každý kus je starostlivo navrhnutý tak, aby bol nielen pohodlný pre vášho psa, ale aby sa zároveň vyznačoval odolnosťou a dlhou životnosťou. 

Naša široká ponuka dizajnov a farieb zabezpečí, že nájdete ten pravý obojok, ktorý dokonale vyhovuje osobnosti vášho psíka. Máte doma skôr divokého dobrodruha alebo elegantného gentlemana? U nás nájdete obojok pre každý typ! Odmeňte svojho štvornohého priateľa s obojkom, ktorý je tak jedinečný ako on!

Aké obojky ponúkame? Okrem rôznych veľkostí a farieb u nás nájdete: obojky pre psov s menom (vymeniteľné nápisy), kožené obojky, výcvikové obojky a bezpečnostné obojky.

Kožený obojok

Kožený obojok

Na sklade
14 €
Kožený obojok, vyrobený z kvalitného materiálu, so starostlivo navrhnutým zapínaním a formálnym riešením najpohodlnejším pre psa a jeho…