Obojky pre psov - Farba - Ružovo-sivá

Potešte svojho štvornohého priateľa jedinečným obojkom, ktorý je nielen praktický, ale aj moderný! Prečo by ste sa mali uspokojiť s obyčajným obojkom, keď môže váš pes vyzerať ako pravý trendsetter?

Obojky pre psov od značky JULIUS-K9, sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, aby sme vám a vášmu psíkovi poskytli to najlepšie. Každý kus je starostlivo navrhnutý tak, aby bol nielen pohodlný pre vášho psa, ale aby sa zároveň vyznačoval odolnosťou a dlhou životnosťou. 

Naša široká ponuka dizajnov a farieb zabezpečí, že nájdete ten pravý obojok, ktorý dokonale vyhovuje osobnosti vášho psíka. Máte doma skôr divokého dobrodruha alebo elegantného gentlemana? U nás nájdete obojok pre každý typ! Odmeňte svojho štvornohého priateľa s obojkom, ktorý je tak jedinečný ako on!

Aké obojky ponúkame? Okrem rôznych veľkostí a farieb u nás nájdete: obojky pre psov s menom (vymeniteľné nápisy), kožené obojky, výcvikové obojky a bezpečnostné obojky.

JULIUS-K9® Color & Gray® Obojok

JULIUS-K9® Color & Gray® Obojok

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Na sklade
od 8,30 €
Obojok JULIUS-K9® Color & Gray® je tak viac, ako len príslušenstvo pre vášho štvornohého priateľa. Je to skutočný odkaz na to, že váš pes…