-50%
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
14 mm

Pôvodná cena 18 €. Ušetríte 50% (9 €) 9 €

ks
JULIUS-K9

Ide o odolné 10 metrové vodítko s pútkom, ktorého zvláštnosťou je, že obsahuje fosforeskujúce vlákna. Ide o vodítko, ktoré ani pri záťaži neporeže človeka do ruky. Vodítko je základnou výbavou každého psieho nosiča, preto je obzvlášť dôležité, aby sa s ním dobre manipulovalo, bolo pohodlné a praktické. Viac

Kód produktu: 218-NL Doprava a platba

Ide o odolné 10 metrové vodítko s pútkom, ktorého zvláštnosťou je, že obsahuje fosforeskujúce vlákna. Ide o vodítko, ktoré ani pri záťaži neporeže človeka do ruky. Vodítko je základnou výbavou každého psieho nosiča, preto je obzvlášť dôležité, aby sa s ním dobre manipulovalo, bolo pohodlné a praktické.

Vodítko IDC® kombinuje funkcie, ktoré sú rovnako dôležité pre každého. Je odolný a odolný, takže ho možno použiť na aktívnejšiu prechádzku aj do práce či športu. Má dobrý úchop, ani pri záťaži nereže človeka do ruky. Karabína sa ľahko otvára, no spoľahlivo drží.

Vodítko IDC® je k dispozícii v rôznych šírkach a dĺžkach, takže každý môže nájsť to, čo najlepšie vyhovuje sebe a svojmu psovi.

Dostupné s pútkom alebo bez.