hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (4)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Do lesa Turistika
64 bodov do vernostného systému
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
S
S
M
M
L
L
XL
XL
2XL
2XL
Neónovo zelená
Neónovo zelená
Modrá
Modrá
Červená
Červená
Čierna
Čierna

od 64 €

ks
JULIUS-K9

Vytvorením tohto nového postroja, IDC®Longwalk Guard Your Joints, sa vytvorilo dokonalé spojenie medzi psíkom a jeho majiteľom. Neušili sme iba postroje pre psov. Vyvinuli sme systém kĺbovej ochrany. Viac

Kód produktu: LONGWALK Doprava a platba

POPIS PRODUKTU

Vytvorením tohto nového postroja IDC®Longwalk, sa vytvorilo dokonalé spojenie medzi psíkom a jeho majiteľom. Neušili sme iba postroje pre psov. Vyvinuli sme systém kĺbovej ochrany.
Postroje IDC®Longwalk sú vybavené elastickými a pružnými prvkami, ktoré sú integrované v troch bodoch. Už pri najmenšom pohybe reflektujú pohyb postupne, v závislosti od sily trhnutia. Toto je systém Guard Your Joints.

Aj krúžok na vodítko, ramenný krúžok a časť náprsnej podložky sú elastické a pružné. Prečo? Aby sme dokázali tlmiť zbytočné a škodlivé trhnutia ale potiahnutia Vašim psom a chránili tak Vás, majiteľov a samozrejme vaše kĺby. Pri navrhovaní sme uvažovali o tom, ako by mohol byť postroj pre vášho psa ešte pohodlnejší ako kedykoľvek predtým: Môžete si otvoriť a upraviť ktorýkoľvek popruh na postroji a tak mu nasadiť jednoducho postroj, bez prevliekania cez chodidlá. Prémiový postroj má všetky popruhy nastaviteľné a otvárateľné, takže bude ideálny pre vášho psa. Podšívka z neoprénu a špeciálna vnútorná výstuha zaisťujú dokonalé prispôsobenie a tvar. Ako ste si na to zvykli, k postroju môžete pripevniť bočné tašky alebo lampu. O bezpečnost sme sa postarali tak, že sme umiestnili reflexné a fosforeskujúce prvky a pohodlnú pogumovanú rukoväť pre pevné uchopenie. Môžete tiež požiadať o jedinečný nápis na suchý zips pre tento typ postrojov. Povedzte svetu, čo je dobré! Unikátny tvar a farba postroja priťahuje oko z diaľky. 

Postroj IDC®Longwalk je dodávaný s 1 malým nápisom Julius-K9®, ktorý je možné nahradiť individuálnym nápisom.

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA

Presné meranie veľkosti je nevyhnutné pre výber správneho postroja pre psa. Správna voľba veľkosti postroja, zaručuje komforný pohyb krku a ramien.

   VEĽKOSŤ OBVOD HRUDNÍKA OBVOD KRKU VÁHA PSA
XS 44 - 60 cm 28 - 40 cm 7 - 12 kg
S 49 - 66 cm 38 - 46 cm 9 -15 kg
M 56 - 76 cm 38 - 54 cm 14 - 20 kg
L 66 - 86 cm 43 - 60 cm 18 - 25 kg
XL 70 - 90 cm 50 - 65 cm 26 - 33 kg
2XL 80 - 96 cm 55 -70 cm 32 - 41 kg

PRODUKTOVÉ VIDEO