59 bodov do vernostného systému

Cena
od 59,90 €

Výrobca
JULIUS-K9

Kód produktu
P00345

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
S
S
M
M
L
L
XL
XL
Červená
Červená
Sivá
Sivá

ks

Najnovší postroj pre psov JK9®Speed, je tu!
Ak máte radi prírodu a milujete dobrodružstvo so svojím psom, JK9®Speed ​​​​je pre vás. Tento postroj je ideálnou voľbou, ak chcete behať tam, kde ostatní sotva chodia. Ak má váš pes na sebe postroj JK9®Speed, nebude pred vami žiadna prekážka.

Pomocou silnej rúčky na zadnej strane postroja vás váš miláčik vytiahne do strmších svahov, ale môžete mu pomôcť aj vy, ak sa dostane do zložitej situácie. Starostlivo navrhnutá obruč na pripevnenie vodítka odolá všetkým zaťaženiam.

V tomto postroji môžete spolu športovať, aj keď váš pes nerád ťahá, pretože JK9 Speed ​​​​krátky postroj do tvaru Y, neohýba a neotáča sa, aj keď váš pes uprednostňuje beh vedľa vás. Popruhy postroja nemeckej výroby, s certifikátom Oeko-Tex®, sa dajú nastaviť v piatich bodoch, takže sa dajú úplne prispôsobiť vášmu psovi. Vďaka tomu je dobrou voľbou aj pre rastúce psy. Dizajn polstrovania postroja bol inšpirovaný sedadlami športových áut. Jeho vnútorný povrch je podšitý neoprénom, ktorý neabsorbuje vlhkosť a ľahko sa čistí. Príjemné na nosenie vo všetkých ročných obdobiach a podmienkach.

Zašlo slnko pri behu?

Žiadny problém, vďaka reflexnému lemu sa môžete cítiť bezpečne aj v tme. Tak ako je už známe pre postroje Julius-K9®, JK9 Speed ​​​​má tiež štítok na suchý zips, ktorý si môžete zmeniť podľa svojich predstáv. Vyberte si pre každé dobrodružstvo iný popis postroja!

Pre bezpečný chod o ochranu kĺbov, budete tiež potrebovať bežecký pás JK9® Speed ​​​​Belt a flexibilné vodítko, ktoré je k nemu pripevnené. Dobré vodítko nekĺže, neotáča sa a chráni váš pás, keď váš pes ťahá. Správne flexibilné vodítko nie je príliš dlhé, aby neviselo na zemi, keď váš pes beží vedľa vás. Ak však máte chuť ťahať, natiahne sa a utlmí silu psa.

Zloženie
Doplňujúce informácie