JULIUS-K9® IDC® UNIVERZÁLNA TAŠKA NA POSTROJE - Veľkosť: Malá

13 bodov do vernostného systému

Cena
13 €

Výrobca
JULIUS-K9

Kód produktu
1621IDC-K-DB

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
PRIPRAVUJEME Sledovať dostupnosť - Tento produkt je aktuálne vo výrobe a čakáme na jeho naskladnenie.

Už viac nemusíte riešiť, kde uložiť vrecúška na exkrementy či vreckovky, keď sa vydáte na prechádzku so svojim psíkom. JULIUS-K9®IDC® UNIVERZÁLNA TAŠKA NA POSTROJE vám prinesie komfort a uľahčí vám život. Táto praktická taška je perfektným riešením pre všetkých milovníkov štvornohých priateľov. Viac

POPIS PRODUKTU

Už viac nemusíte riešiť, kde uložiť vrecúška na exkrementy či vreckovky, keď sa vydáte na prechádzku so svojim psíkom. JULIUS-K9®IDC® UNIVERZÁLNA TAŠKA NA POSTROJE vám prinesie komfort a uľahčí vám život. Táto praktická taška je perfektným riešením pre všetkých milovníkov štvornohých priateľov. Nech už plánujete dlhú túru alebo len krátku prechádzku mestom, táto univerzálna taška vám umožní mať všetko potrebné vždy po ruke a bezpečne uskladnené. 

Pevne ju pripevníte na postroj vášho psa pomocou suchého zipsu, ale ak preferujete, môžete ju pripevniť aj na vlastné nohavice alebo opasok. Obe možnosti sú rovnako pohodlné a bezpečné, vďaka prídavným koženým úchytom. 

JULIUS-K9®IDC® UNIVERZÁLNA TAŠKA NA POSTROJE je dostupná vo dvoch veľkostiach, takže si môžete vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Navyše, vďaka vymeniteľnému nápisu môžete túto tašku prispôsobiť podľa svojich potrieb a vkusu. 

A to nie je všetko! Túto univerzálnu tašku môžete nasadiť na naše najobľúbenejšie postroje, vrátane postroja POWER, POWAIR alebo IDC®LONGWALK či JK9®SPEED . Je teda skutočne multifunkčná a univerzálna.

Presvedčivé výhody produktu:

1. Praktické riešenie pre uloženie vrecúšok na exkrementy, vreckoviek alebo iných drobností.
2. Možnosť pripevnenia tašky na postroj, nohavice alebo opasok pre maximálnu flexibilitu a pohodlnosť.
3. K dispozícii vo dvoch veľkostiach, ktoré dokážu uspokojiť rôzne potreby a preferencie.
4. Vymeniteľný nápis pre individuálne prispôsobenie.
5. Kompatibilita s našimi najobľúbenejšími postrojmi, čo z nej robí skutočne univerzálne a všestranné príslušenstvo. 

Urobte si a svojmu psíkovi radost a kúpte si JULIUS-K9®IDC® UNIVERZÁLNU TAŠKU NA POSTROJE ešte dnes! Vaše prechádzky budú odteraz oveľa pohodlnejšie.

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA

VEĽKOSŤ POSTROJA VEĽKOSŤ TAŠKY
3XS-S MALÁ
M-3XL VEĽKÁ

NÁVOD

PRODUKTOVÉ VIDEO

Zloženie
Doplňujúce informácie