JULIUS-K9®IDC® VÝSTAVNÉ VODÍTKO

10 bodov do vernostného systému

Cena
10 €

Výrobca
JULIUS-K9

Kód produktu
2012AN

MOMENTÁLNE NIE JE SKLADOM! Sledovať dostupnosť - Robíme všetko preto, aby sme tovar čo najrýchlejšie naskladnili - označte sledovanie dostupnosti a budete informovaný emailom, pokiaľ sa tovar naskladní!

Nepostrádateľná pomôcka na výstavách psov. Tenká a štýlová rukoväť je ideálna na držanie aj väčších psov. Krk je nastaviteľný, takže sa pohodlne nosí pre psov akejkoľvek veľkosti. Dá sa bezpečne upevniť a nastaviť veľkosť pomocou kĺzačky. Po použití sa dá jednducho zložiť, zmestí sa aj do vrecka, takže si ho môžeme vziať kamkoľvek so sebou. Ak máte viacero rôznych plemien psov, nepotrebuje každé z nich zvlášť vodítko - stačí jedno. Viac

Nepostrádateľná pomôcka na výstavách psov. Tenká a štýlová rukoväť je ideálna na držanie aj väčších psov. Krk je nastaviteľný, takže sa pohodlne nosí pre psov akejkoľvek veľkosti. Dá sa bezpečne upevniť a nastaviť veľkosť pomocou kĺzačky. Po použití sa dá jednducho zložiť, zmestí sa aj do vrecka, takže si ho môžeme vziať kamkoľvek so sebou. Ak máte viacero rôznych plemien psov, nepotrebuje každé z nich zvlášť vodítko - stačí jedno. Tento model je dostatočne dlhý na to, aby sa v ňom mohli prezentovať plemená aj so širokým rozsahom pohybu, alebo aj psy, ktoré sú celkom malé. Jeho špeciálne navrhnutá, kožou vystužená rukoväť zaisťuje pohodlné a stabilné uchopenie aj pre majiteľov veľkých psov. Vďaka špeciálne navrhnutej, obzvlášť stabilnej rukoväti, drží toto vodítko tak spoľahlivo, že ho možno pohodlne používať aj na dennej báze, pre pokojnejších psov. Veľmi ľahko sa čistí, dokonca sa dá prať v práčke. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dobrú kvalitu a eleganciu za prijateľnú cenu.

Zloženie
Doplňujúce informácie

Alternatívne produkty6