JULIUS-K9® MULTIFUNKČNÁ VESTA PRE PSOV 3v1 - Veľkosť: S, Farba: Neónovo zelená

55 bodov do vernostného systému

Cena
55 €

Výrobca
JULIUS-K9

Kód produktu
16SWM-IDC-S

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Neónovo zelená
MOMENTÁLNE NIE JE SKLADOM! Sledovať dostupnosť - Robíme všetko preto, aby sme tovar čo najrýchlejšie naskladnili - označte sledovanie dostupnosti a budete informovaný emailom, pokiaľ sa tovar naskladní!

Multifunkčná vesta (plávacia a záchranná vesta) s odnímateľnými penovými vložkami, pomáha psovi zostať na hladine vody a tak plní aj funkciu záchrannej vesty. Na súši uľahčuje zdvíhanie psa, pretože vložky môžu tiež hrať úlohu rozdeľovačov tlaku (rehabilitačná vesta). Viac

POPIS PRODUKTU

Multifunkčná vesta pre psov IDC® 3v1, je výnimočná aj tým, že získala v USA ocenenie Pet Business Industry Recognition Award.
Multifunkčná vesta (plávacia a záchranná vesta) s odnímateľnými penovými vložkami, pomáha psovi zostať na hladine vody a tak plní aj funkciu záchrannej vesty. Na súši uľahčuje zdvíhanie psa, pretože vložky môžu tiež hrať úlohu rozdeľovačov tlaku (rehabilitačná vesta). Vybratím penových vankúšikov z vreciek, získame prvotriedny neoprénový kabát pre psa, ktorý chráni naše zviera pred vetrom, vodou a chladom.
Môže sa používať ako plávajúce / záchranné vesty na účely vodoliečby, pretože zvýšením počtu vložiek alebo znížením množstva znižujete zaťaženia psa. Zdvíhanie z vody, záchrana psa alebo vedenie počas tréningu je zabezpečené silnou rukoväťou alebo vodítkom.
Výrobok sa odporúča najmä na hodiny plávania pre psov (francúzsky buldoček, anglický buldog), ktorí majú kvôli svojmu tvaru resp. postave, ťažšie zdržiavanie sa na hladine vody.
Vesta je dodávaná s dvoma penovými vložkami pre hrudník a chrbát. K tomuto výrobku tiež nechýbajú vymeniteľné nápisy (pár malých nápisov Julius-K9®), ktoré môžete nahradiť vlastným nápisom na mieru.

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA

Presné meranie veľkosti je nevyhnutné pre výber správneho postroja pre psa. Správna voľba veľkosti postroja, zaručuje komforný pohyb krku a ramien.

   VEĽKOSŤ OBVOD HRUDNÍKA DĹŽKA OBLEČENIA
S 44 - 64 cm 40 cm
M 55 - 72 cm 46,5 cm
L 65 - 82 cm 51 cm
XL 75 - 92 cm 57 cm

Zloženie
Doplňujúce informácie