JULIUS-K9®POGUMOVANÉ PREPÍNACIE VODÍTKA

15 bodov do vernostného systému

Cena
od 18 €

Výrobca
JULIUS-K9

Kód produktu
P00338

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Čierno-sivá
Čierno-sivá
Červeno-sivá
Červeno-sivá
Modro-sivá
Modro-sivá
Ružovo-sivá
Ružovo-sivá
Oranžovo-sivá
Oranžovo-sivá
Zeleno-sivá
Zeleno-sivá

ks

Vodítko s príjemným pocitom na dotyk, ale pritom so stabilným uchopením. Harmonizuje s obojkami a postrojmi IDC®Color & Grey®. Vďaka dvojitej karabíne a nastaviteľnej dĺžke dobre kombinuje výhodné vlastnosti krátkych a dlhých vodítok. V najkratšom stave má dĺžku 1,2 metra, no po úplnom uvoľnení je dvojnásobná, 2,4 metra. Viac

Vodítko s príjemným pocitom na dotyk, ale pritom so stabilným uchopením. Harmonizuje s obojkami a postrojmi IDC®Color & Grey®. Vďaka dvojitej karabíne a nastaviteľnej dĺžke dobre kombinuje výhodné vlastnosti krátkych a dlhých vodítok. V najkratšom stave má dĺžku 1,2 metra, no po úplnom uvoľnení je dvojnásobná, 2,4 metra.

Je vhodná aj na zavesenie jednej karabíny na postroj a druhej na obojok, takže môže byť veľmi nápomocná pri vodení alebo pri zvykaní si na nebezpečných psov. Vodítko vedie až dvoch psov, pričom dĺžka vodítka na jedného psa je 1,2 metra. Povrch vodítka IDC®Color & Grey® je pretkaný gumenými vláknami, aby sa lepšie priľnul a nešmýkal z rúk. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave môže byť použitý v daždi a mokrom prostredí. Je odolný a rýchlo schne. Dostupné v šiestich farbách a dvoch šírkach. Kúpte si súpravu s golierom a postrojom IDC®Color & Grey® rovnakej farby! Remienky z rodiny produktov IDC®Color & Grey® sú vyrobené v Nemecku a majú certifikát OEKO-TEX®.

Pozor! Uisti sa, že používaš vodítko, ktoré je šetrné k tvôjmu psovi. Pri nastavovaní dĺžky vodítka dbaj na to, aby si karabínku zahákol do obrúčok v opačnom smere ako je šev -viď. video nižšie :) Silikónové / gumové vlákna, ktoré poskytujú dobrú priľnavosť, môžu spôsobiť podráždenie kože psa, ak je vodítko nesprávne napnuté medzi nohami psa, pod hrudníkom alebo bruchom. Používanie vodítka sa neodporúča osobám citlivým na silikón! Lepiaci povrch je prírodný silikón/kaučuk, ktorý by mal byť pokiaľ možno chránený pred slnkom, teplom a chemikáliami. Po použití vo vodnom prostredí je dôležité vodítko prirodzene vysušiť.

Zloženie
Doplňujúce informácie

Alternatívne produkty6