top of page

KTO JE JULIUS?

"Zavádzanie inovácií súvisiacich s dobrými životnými podmienkami zvierat sa stalo mojím životným cieľom. Chov psa pre mňa nie je nič iné ako zodpovednosť a starostlivosť. Na oplátku psy prinášajú úsmevy do našich životov. Nie je náhoda, že ľudia sa snažili tráviť, čo najviac času so svojimi domácimi miláčikmi a nie je tomu inak ani dnes. Pred 25 rokmi sme si uvedomili, že je potrebné vybavenie, ktoré pomôže majiteľovi tráviť so svojím psom čo najviac kvalitného času. Takto sme vytvorili náš prvý postroj pre psa, ktorého odkaz znie: Choďte spolu! Dokonca každý deň. S našimi Power postrojmi sme boli priekopníkmi tohto spôsobu života". O histórií spoločnosti sa dočítate viac tu.

Odkazi na našich postrojoch by mohol osloviť stovky miliónov ľudí...
"Pred dvoma desaťročiami sme s našimi vymeniteľnými nápismi na postroje, otvorili predtým neznámy komunikačný kanál medzi psami a spoločnosťou. Odvtedy naše správy obleteli svet a upozorňovali na dôležitú úlohu, ktorú pes vo svete a v rodine zohráva".

Len miestna výroba je skutočne udržateľná
"Environmentálne povedomie pre nás začína európskymi surovinami a kvalitnou výrobou s európskou pracovnou silou. Veríme, že pri zachovaní výroby látok a remienkov, ako aj spracovania kovov a plastov je možné psovi ponúknuť produkt, ktorý vydrží celý život".

Sebő "Julius" Gyula - zakladateľ

bottom of page