top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube
  • X
  • TikTok
logo jk9

POTREBUJETE ÚČINNÚ KONTROLU V MESTE?
IDC®POWER

1__

IDC® Power postroj je ideálnym spoločníkom pre každodenné dobrodružstvá, či už sa chystáte na skoré ranné prechádzky mestom alebo objavovať krásy prírody. Je navrhnutý tak, aby perfektne pasoval na každú príležitosť. Vychutnajte si každý deň s pocitom pohodlia a štýlu.

ŠTUKTÚRA PRISPÔSOBENÁ
VEĽKOSTI PSA​

Naším cieľom je zabezpečiť maximálne pohodlie pre vašich psích spoločníkov. S týmto zámerom sme vyvinuli špeciálne navrhnutý postroj, ktorý sa prispôsobuje podľa veľkosti psa. Uvedomujeme si, že malé a veľké psy majú odlišné potreby, najmä pokiaľ ide o polohu vodítka a celkovú štruktúru postroja. Preto sme vytvorili dve verzie, ktoré zohľadňujú tieto rozdiely, aby sme zabezpečili, že váš psík bude mať vždy ten najlepší možný komfort.

3__

Dizajn tohto postroja bol špeciálne upravený, aby zabezpečil správne smerovanie a distribúciu síl, ktoré pôsobia na psa. Hrudný pás postroja je navrhnutý tak, aby bol v rovnobežnej polohe s vodítkom držaným vo vašej ruke, čo znamená, že môže efektívne prenášať akúkoľvek silu od vás k psu. Toto usporiadanie vám umožní ľahšie spomaliť alebo úplne zastaviť vášho psa, keď to situácia vyžaduje. Navyše, široký hrudný pás spolu s pripojiteľným rozdelovačom tlaku na hrudi zabezpečí, že sily pôsobiace na psa budú pohodlne rozložené.

EFEKTÍVNY PRENOS SILY,

EFEKTÍVNA KONTROLA

2__

GREEN ZONE ZÁSADY:

VOĽNÝ POHYB, VOĽNÉ DÝCHANIE

4__

Vďaka špeciálnemu uhlu hrudného pásu (oproti obojkom) postroj IDC® POWER je v ideálnej zóne hrudníka. Pre zdravé a voľné dýchanie je teda krk psa maximálne uvoľnený a umožňuje voľný pohyb predných nôh.

Na rozdiel od obojkov, IDC® LONGWALK postroj s "Y" pásom na hrudi, je v ideálnej zóne hrudníka. Pre zdravé a voľné dýchanie je teda krk psa maximálne uvoľnený a umožňuje voľný pohyb predných nôh.

Vďaka špeciálnemu uhlu hrudného popruhu oproti obojkom, je postroj IDC®Color & Gray, v ideálnej zóne hrudníka. Pre zdravé a voľné dýchanie je teda krk psa maximálne uvoľnený a umožňuje voľný pohyb predných nôh.

EXTRA SILNÁ RUKOVÄŤ,
NA OSTRÉ SITUÁCIE

5__

Na postroj sme pridali robustnú rukoväť, ktorá vám umožní psa spoľahlivo ovládať v akomkoľvek momente. S jej pomocou môžete svojho psa bezpečne zastaviť alebo mu poskytnúť potrebnú pomoc pri pohybe, napríklad pri zdolávaní schodov alebo pri vystupovaní z auta. Pri komunikácii s vaším psom vždy používajte priateľský tón hlasu.

MASÍVNA ŠTRUKTÚRA
NA KAŽODENNÝ POHYB

Spoľahlivosť a odolnosť zaisťuje masívna a odolná pracka, prvotriedne suroviny a starostlivá ručná výroba. Reflexné prvky postroja zaisťujú viditeľnosť, podšívka šetrná k pokožke zaisťujú pohodlie, užitočné doplnky pre všestrannosť a suchý zips pre vymeniteľné nápisy.

6__

Postroj IDC®Power sa skladá z celkovo štyroch vrstiev. Vrchnú časť postroja tvorí vodoodpudivá vrstva zvyšujúca pohodlie, pod ktorou je pružná špongia, potom výstužná vrstva a nakoniec priedušná antialergénna podšívka OEKO-TEX®.

TECHNOLÓGIA A
SKÚSENOSTI

IDC®POWER sa skladá z mnohých malých inovácií a pomocou dlhoročného vývoja sa stal skutočným postrojom, vhodného pre psa i jeho majiteľa. Naše 20-ročné skúsenosti s navrhovaním a výrobou postrojov vám pomôžu dosiahnuť túto dokonalosť!

7__

Vedecky dokázané pohodlie - namiesto krku psa, je zataženie smerované na hrudnú časť 

Výnimočne jednoduché nasadenie a použitie

Antialergénna podšívka šetrná k pokožke s certifikáciou OEKO-TEX®

Vymeniteľný nápis na suchý zips - k dispozícii aj s vlastným nápisom!

Reflexné prvky

Dodatočný produkt: hrudny "Y" pás alebo poduškový rozdelovač tlaku pre zníženie tlaku

Pogumované pútka pre bezpečné uchopenie

Úchyty na pripevnenie bočných tašiek

Už 10 rokov ho odporúčajú tréneri psov, veterinári, organizácie pre pátranie a prácu so psami

Viac ako 20 rokov skúseností s vývojom sedlových postrojov

Európska výroba, nemecké suroviny

Nepretržité záťažové testy a inovácie

IDC®POWER POSTROJ
VO VIACERÝCH FARBÁCH A 9 VEĽKOSTIACH

Vyberte si ten pravý!

8__

VYTVORENÉ NA DLHÉ PRECHÁDZKY
IDC® LONGWALK

IDC®Longwalk postroj je navrhnutý špeciálne na dlhé prechádzky, takže keď utekáte z mesta, a natiahnete turistické topánky pre Vaše zdravie a pohodlie, viete tento komfort zabezpečiť aj svojmu psovi.